Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szülni készülő nők! Ti kismink...

Szülni készülő nők! Ti kisminkelve mentek erre a nagy eseményre?

Figyelt kérdés

#szülés, smink
2023. febr. 27. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez kb. a legutolsó szempont.
2023. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A kórhába indulás előtt lezuhanyoztam, hajat mostam.


Sminkelni egyébként is keveset szoktam, éjszakára pláne , most meg pláne nem láttam értelmét.

2023. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés komoly? :D
2023. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Smink, körömlakk veszélyezteti azt, hogy az orvosok időben észrevegyek ha rosszul vagy (bőr elszíneződése, sapadtság, köröm színe).

Illetve nagy szét fog kenodni, durván ijesztő leszel mire megszületik a gyerek.

Tökéletes leszel a természetes szépségeddel is.

2023. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a cikk késztetett a kiírásra:)

2023. febr. 27. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron fogok szülni, tuti nem fogom magam kisminkelni. Egyfelől tényleg ezer más fontosabb dolog fog akkor foglalkoztatni, másfelől meg abban a pillanatban kinek is akarok majd imponálni a szép sminkkel? Az orvosnak, a babának vagy még is kinek? Elkenődik, leolvad, tök felesleges.
2023. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem, de akinek a szemhéjpúdere kibír egy szülést, árulja már el, milyen alapot használ hozzá. Köszi! 😘
2023. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Mi a ferjemmel voltunk egy nagyon jo szulesfelkesziton es ott mondta az eloado, h van olyan anyuka, akinek vajudas alatt a sminkeles kell ahhoz, h megorizze a méltósagat, komfortosan erezze magaat. Nincs ebben semmi fura, ha neki belefer, egy kisebb smink.
2023. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nem akarok gyereket, tudom nem én vagyok a kérdés célközönsége, de a menstruációs fájdalom is brutális legalábbis nálam, olyankor pl pont nem érdekel mikor szenvedek hogy áll a hajam, jó e a sminkem stb csak hogy jobban legyek.

A szülés gondolom ennek a fájdalomnak a 10000-re szóval szerinted ilyenkor neki állnak még sminkelni? Minél gyorsabban korházba menni, és pl nem mondott hülyeséget az előttem szoló, köröm festés, smink, nem olyan jó ötlet mert ha látják hogy feltűnően sápadt vagy a szád is brutál halvány stb akkor mi lehet a baj már amelyik magyar orvos ért a munkájához... de ha sok sok bronzositó van pl a pofidon, meg jól pigmentált rúzs, mondja már meg.

2023. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyértelműen nem. Nem is javasolt. Annak az anyukának, aki sminkben szül, nagy gondjai vannak saját magával. Azon kellene dolgozni, hogy elfogadja magát természetesen nem csak "álarcban". Előttem már írták és valóban így van, nem csak a szülésnél. Az orvosok nem javasolják a sminket, mert a köröm a bőr árulkodik az állapotunkról és hab festékkel elfedjük, akkor nem biztos, hogy időben észlelve vannak súlyos betegségek.
2023. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!