Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Betegen lehet menni tüdőszűrésre?

Betegen lehet menni tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés

Meg voltam egy kicsit fázva, meg most is megvagyok de holnap kéne mennem.


Vettem be köptetőt hogy amit még lehet az felköhögjem. Most egy kicsit fáj a tudom a köhögéstől. Gondolom el fog múlni.


Ez látszani fog a képen? Így is megadják a papírt?


2023. márc. 9. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

En hot betegen epp hogy a laz elmulta utan mentem

Semmi nem latszott

2023. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Akkor köhögtél is?

2023. márc. 9. 13:26
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet menni, de ilyenkor nem igazán van értelme a szűrésnek, normál 2 irányú mellkas röntgen kell, bár van ahol a szűrést is így csinálják eleve.
2023. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül elmentem. Azt mondta a nő aki csinálta hogy nincs baj, nem befolyásolja, úgy is látják ha ez csak egy sima betegség vagy pl tüdőgyulladás vagy más. Kb 2 hét múlva kiderül.
2023. márc. 12. 12:46
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, látják, ha tüdőgyulladás, csakhogy ettől még lehet akár 3 nap múlva, ugyanis annak röntgenjele nincs azonnal. Ilyenkor az gond lehet, ha valaki sokat köhög, meg beteg, akkor kötegezettség lehet, erezettebb lesz a kép, de nyilván az nem mutat nagy betegséget, viszont pár munkáltató beleköthet.
2023. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!