Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottam, hogy tb-s orrsövény...

Hallottam, hogy tb-s orrsövényferdülés műtét közben egyes orvosok ingyenesen javítanak az orr megjelenésén is. Van ilyen tapasztalatotok valamelyik orvossal?

Figyelt kérdés
ki korrigál az orr külső megjelenésén is ingyenesen? ez egy létező jelenség, kérem, csak az írjon, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Köszönöm szépen

2023. márc. 13. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az orr megjelenése? Ennél a műtétnél az orrsövényferdülést oldják meg, semmi mást. Ha az is kell, akkor az egy másik beavatkozás,az már plasztika. Más kérdés az, ha pl. ez egy sérülés vagy baleset következménye, akkor léteznek ilyen ingyenes helyreállító műtétek, de ezek sem ilyen automatikusan működő dolgok.
2023. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
orvostól tudom, hogy van, aki ingyenesen csinálja a "plasztikai" részt is pluszban az orrsövényferdülés műtét alatt.
2023. márc. 16. 10:46
 3/4 anonim válasza:
Nekem a tavalyi évben volt orrsövényferdülés műtétem, és tudtommal a TB nem támogatja a plasztikai részét.. szóval igen orrsövényferdülés műtétnél megoldható az orr plasztikai része is viszont az már önköltséges.
2023. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Orosz Rulez válasza:
Állami kórházban volt ez a vegyes finanszírozású "dupla" műtét?
2023. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!