Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtöttek már valaha?

Műtöttek már valaha?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál/hogy viselted/mai napig látszik a nyoma?

2023. márc. 24. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Többször is.50 felett kezdődtek.Nagyon halványan látszódnak,van ami egyátalán nem.
2023. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Bőrgyógyászati kisműtétem volt csak. 42, két éve egy kicsit látszódnak.
2023. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, 2x, nőgyógyászati műtét, endometriózis miatt. 30 felett. Féltem, mert előtte sose volt még csak egy kis beavatkozásom sem. De minden rendben volt, jól viseltem, és gyorsan felépültem. A hegek látszanak kicsit, de nem zavar.
2023. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
1x és látszik (elég "látványos"). 40 éves voltam.
2023. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Többször is. 22 évesen autóbalesetem volt, vétlen fél voltam. A bal lábfejem csúnyán megsérült. Szerintem a pedáloktól, de nem emlékszem rá, hogy mi történt, az intenzíven ébredtem a baleset után. Többször kellett műteni. Már nem látszik, menni és futni tudok, de például a kuplung kezelésekor olykor-olykor erős fájdalom jelentkezik, így inkább az automata váltós kocsikat preferálom. 30 évesen egy anyajegyet vettek le a hátamról, bár ez nem tudom, hogy mennyire számít műtétnek. Megsérült, vérzett, ezért kellett levenni. Nem igazán látszik. 38 évesen pedig orrpolikat vettek ki, az orvos először rosszindulatú elváltozásra gyanakodott, de szerencsére negatív lett a szövettan. Nem altattak, nem volt kellemes. Ez nem látszódhat.
2023. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovis koromban kivették az orrmandulámat. Hogy a heg látszódik-e, kívülről nyilván nem, benézni meg nem tudok :-) Nincs rossz emlékem róla.
2023. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Csípőficammal többször gyerekkoromban (6 hét fekvőgipsz minden alkalommal) , utoljára egy kisebb korrekció volt még 14 évesen. A varratok vegyesek, van amelyik alig látszik, van amit nagyon csúnyán varrtak, ujjnyi széles a heg (volt, hogy gondoltam rá, hogy plasztikáztassam, de aztán letettem róla). Csuklómat műtötték már felnőttként, de az csak kisműtét volt, este hazamehettem.

Fájdalmak tekintetében szerencsés voltam, nem volt vészes egyik sem.

2023. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
30 éves koromban orrsövény és arcüreg műtétem volt,36 évesen epehólyag eltávolítás köldöksérv műtéttel egybekötve, 38 évesen egy irritált anyajegyet távolítottak el, majd 39 évesen 3 db bölcsességfogat szedációban. A bölcsességfog műtéten kívül a többit nagyon jól viseltem, egyáltalán nem, vagy minimális fájdalmam volt. Az epeműtét (laparoszkópos) hegei és az anyajegy hege minimálisan látszik. A bölcsességfog műtét után pokoli volt a felépülés, nagy fájdalmaim voltak. Közel egy éve volt, de még mindig vannak utóhatásai.
2023. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
82%
Szerencsére nem. De lehet hamarosan változik a helyzet.
2023. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Még nem, de májusban fognak.
2023. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!