Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvosi vizsgálaton el...

Üzemorvosi vizsgálaton el kell mondanom, hogy milyen gyógyszereket szedek?

Figyelt kérdés

Antidepresszánst szedek és néha Frontint és pszichiáterhez járok havonta. Ezt ha nem muszáj akkor nem szeretném elmondani. Baj lehet belőle ha nem mondom el vagy letegadom?

Egy eladói/pénztáros munkáról van szó semmi extra



2023. ápr. 2. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
El kellene mondani és látja is. Frontin mellett nem szerencsés pénzt kezelni.
2023. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Abból lesz nagy baj, ha letagadod és kiderül.
2023. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ne mondd el. Nem darukezelő, sofőr vagy valami hasonló pozicíóba jelentkezel.
2023. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
EESZT-ben be tudod állítani, hogy melyik orvos mit lásson rólad. Bár alapértelmezés szerint a pszichiátriai és egyéb kényes dolgok még a háziorvosnak is le vannak tiltva. A diszkrimináció előfordul, annak ellenére is, hogy tilos. De gyakorlatilag bármilyen egyéb indokot kitalálhatnak hogy ne vegyenek fel/kirúgjanak.
2023. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elvileg nem kéne látnia háziorvos azt mondta ő nem látja ezeket akkor szerintem az üzemorvos sem.

Frontint nem venném be munka közben.

Mi baj lehet ha letagadom? Félek nem vesznek fel így de pénzre nekem is szükségem van.

2023. ápr. 2. 15:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen nyilván őrült elmeteg vagyok amiért kezeltetem a pánikbetegségemet és munkát vállalok, mint az emberek többsége 😂
2023. ápr. 2. 16:06
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#7 Hol mondta ezt bárki is? Inkább GONDOLKOZZ
2023. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmiképp SEMMIKÉPP ne említsd meg. Én egyszer bevittem véletlen egy papírt arról, hogy antidepit kaptam még vagy fél éve az OCD-m miatt, és össze-vissza mehettem, és végül elutasították a jelentkezésem a munkahelyre. Ha teheted se papírt, se említést ne tegyél róla, mert csak megszivatnak.
2023. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom 9-es,hogy ez történt veled, én is ettől félek, hogy emiatt elutasítanak...
2023. ápr. 2. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 Én is, bár ennyi pénzért amennyit ott adtak volna hát na igen visszagondolva nem is kár. Egyébként nekem sem egy olyan meló volt, ahol picit is számítana, hogy szedek-e bármit, vagy van-e ilyen problémám. Egy szimpla könnyű gyári meló volt.
2023. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!