Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kezelés előtti vizsgálaton...

Ha kezelés előtti vizsgálaton megkérdezik milyen gyógyszereket szedek, akkor a nevét, vagy azt mondjam, amire való?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. Ha megkérdezik, hogy szedek valamit, akkor a nevét mondjam (belara), vagy azt, hogy fogamzásgátlót? A gyógyszer nevéből tudni fogják.

Nem tudom, nekem annyira kínos kimondani, azt, hogy fogamzásgátlót szedek. 😃


2022. nov. 11. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem fogamzásgátlóval hanem antidepivel vagyok így. A gyógyszer nevét szoktam mondani általában tudják miaz,ha mégsem,akkor mondom,hogy antidepresszáns
2022. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Mi a fene kínos azon? Valami vakbuzgó egyházfik nevelhettek téged! A szex az életnek ugyanolyan alapvető része, mint az összes többi biológiai működés. Sokkal cikibb, ha egy felnőtt nem él szexuális életet, mint ha él.

Mondjad a nevét, aztán ha nem ismerik, majd rákérdeznek.

2022. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 18 azért nem kellene, ha pedig elmúltál 18 pláne nem kellene kínosan érezd magad mindenki a saját teste fölött rendelkezik.
2022. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!