Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Probléma az ánuszommal -...

Probléma az ánuszommal - melyik orvos foglalkozik vele? (nő vagyok, így urológus tuti nem) Képpel.

Figyelt kérdés

Nyugalom, nagyon művészi SFW kép: [link]



A fenti dolog már régebb óta ott van, és eddig nem okozott semmi problémát - most se jelentkezett semmi, csak már zavar, hogy nem tudom, hogy mi az. Szerintem nem kéne ott lennie.


A szemölcsöt, vagy mi az, most vettem csak észre. Normális?


Meg szeretném mutatni egy orvosnak, de nem tudom, hogy pontosan ki foglalkozik vele.


2023. ápr. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nőgyógyászat, proktológia.
2023. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Mehet urologushoz. Az nem csak ferfiakat vizsgál.
2023. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg aranyér. Proktológus foglalkozik vele. Valószínűleg teendő nem lesz vele, amíg nem fáj, nem rosszabbodik. (Rostos étkezés, sok folyadék, elegendő mozgás kell)
2023. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyász nem.

Urológushoz MINDKÉT nem jár,hisz a vizeletkiválasztó szervrendszerrel foglalkozik (húgycső,húgyhólyag, vese).

2023-ban van még,aki ezt nem tudja?


Ahová CSAK a férfiak járnak,az az ANDROLÓGIA.


Ezzel a problémával PROKTOLÓGUSHOZ menj.

2023. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!