Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az egészséges, ha egy beteg...

Az egészséges, ha egy beteg embernek, gyereknek pucolatlan vagy pucolt és szelt burgonya van a zokni közé a lábához?

Figyelt kérdés
Elvileg ez segíti a gyógyítást édesanyám szerint.

2023. ápr. 6. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hol olvasott ilyet, de ez nagy marhaság.
2023. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feltételezem a szüleitől tanulta el. Ha marhaság, de ugye nem káros az egészségre, ha 12 órán keresztül a lábfej körül van a krumpli?
2023. ápr. 6. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészségesség miatt, hanem láz csillapítására használták, amikor még nem voltak lázcsillapító gyógyszerek. Ma már léteznek korszerűbb és megbízhatóbb megoldások erre. A dédszüleim még alkalmazták, ismerték ezt a módszert, de kizárólag láz esetén, mivel más azonnali megoldás akkoriban, ott, ahol ők éltek nem volt.
2023. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy nap még talán elmegy, de hosszútáv szerintem káros. Ahhoz, hogy ne pürésedjen, keménynek kell lennie. Egy kemény tárgy hosszútáv úgy vélem, irritál, míg végül akár le is szedheti a bőrt az állandó nyomástól. Ha meg lejött a bőr, ki tudja, mi lesz ott, akár el is fertőződhet.
2023. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
He?? Ez valami cigany szokas vagy mi? Eletemben nem hallottam ilyesmirol.
2023. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elgyengül a csont a krumplitól. Így szokták eltörni a csontot.
2023. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!