Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gyógyszertárban tudják hogy...

A gyógyszertárban tudják hogy drogos vagyok, ha fecskendőt veszek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Tudni nem tudják, de erősen gyanítják. Pláne, ha nagyobb tételben veszel.
2023. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a macskának szoktam venni, mert azzal adom be neki az egyik gyógyszert. Meg annyi mindenre lehet még használni, sokan vesznek fecskendőt, nem hinném, hogy a gyógyszertárban rögtön a drogokra asszociálnának, ők is tudják, hogy mi mindenhez kellhet.
2023. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyébként is látszik rajtad, akkor levágják.

Én pl.többször vásároltam már fecskendőt, ötösével, amikor a gyerek lyukas tejfogát kellett ily módon fecskendezni. Kicsit én is szégyenkeztem, hogy azt hihetik, de végül győzött a józan ész, miszerint a gyerekért mindent. :)

2023. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha gyakran veszel sokat, akkor az elég egyértelmű.
2023. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha tűt is veszel hozzá, akkor tudni fogják.
2023. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy lehet online is rendelni??

Mellesleg nem csak arra jó. Néztem olyat is, hogy palántáknak csepegtető öntözés. Ott pont tűvel kell.

De amúgy ha tényleg drogoznál akkor valószínűleg nem kezdenéd el itt hirdetni.

2023. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor szoktam venni az orvosi táskába, de nem reklámozom a patikában, hogy orvos vagyok. Eddig még senki nem nézett annak, vagy legalábbis nem utaltak rá. Egyszer kíváncsiságból megkérdeztem nyíltan ugyanezt egy másik patikában, hogy gondolnak-e erre. Meglepő módon az volt a válasz, ha egy normálisan szituált ember megy be, akár rendszeresen is fecsit, tűt vásárolni, drogoskesnt gondolnak rájuk utoljára. Rengeteg embernek haziapolas miatt van rá szükség, mások, mint én is, a munkájukhoz szükséges okból veszik, de hallottam háziasszonyokról is, akik a sütemény készítéséhez pl. a cukormázat viszik fel a fecskendovel :) Nem kevesen vannak olyanok is, akik -nyilván tűt nem vesznek hozzá- gyereknek viszik “jópofa ajándékként”.

Ha támad is valamelyiküknek gyanúja drog irányban, akkor sem tehet semmit, nem engedélyhez kötött, nekik meg bevétel, szóval nem tudnak mit csinálni, de nem is akarnak, inkább örülnek, hogy legalább steril fecskendőt használnak.

Ha meg bemész egy orvosi eszközöket forgalmazó boltba, és ott veszed meg, ott még úgysem érdekel senkit, mire kell. Ez legalábbis az én tapasztalatom.

2023. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk is van itthon fecskendő és tű is van hozzá. Általában barkácsoláshoz, de a kisállat tartáshoz is nélkülözhetetlen.
2023. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fánk töltésére használom. De tűt soha nem veszek hozzá.
2023. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem tök egyértelműen tudják, mert ezekkel már nem lövik az inzulint mint régen. Gondolom a kis chiarásat használod te is. Na ezzel a esetek többségében drogot lődöznek. De nem para. Kb ugyanolyan mutatvány mintha a tűcserében vennéd/cserélnéd :)
2023. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!