Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bevisz a rendőr szintetikus...

Ha bevisz a rendőr szintetikus drog miatt de csak szerecsendióztam?

Figyelt kérdés
Aztán tegyük fel a kékek drogtesztre köteleznek, de nincs bennem semmi szintetikus épp (tegyük fel fű se, tehát semmi csak nem volt pénzem drogra és a szerecsendiótól álltam be. Na most a szerecsendióban pl MDA is van. Akkor tudják majd a teszteredményből hogy a legális szerecsendióból juttattam be az MDA-t vagy valami új típusú pszichoaktív szerből?

2023. febr. 6. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A különbség pedig a "szintetikus" és "természetes" MDA között pedig az, hogy...?
2023. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A különbség az hogy a szerecsendió egy fűszernövény, és megenni is nehéz, így egy csomó mellékhatással együtt (hidegrázás, rókázás, hőháztartási problémák, remegés) jön a hatás. A szintetikus az másabb, de nincs semmi mellékhatás. Viszont a diót nem lehet fokozni mert nem lehet megenni belőle túl sokat. A szintetikusból viszont szinte bármennyit könnyű bevinni.
2023. febr. 6. 18:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és az is különbség hogy a dióra 3-4 órát is várni kell hogy megjöjjön, míg a szintetikus azonnal hat. Azonban a dióban más hatóanyagok is lehetnek, csak elvileg azok nincsenek C listán.
2023. febr. 6. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem ez a különbség.
2023. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Talán az hogy a benne lévő elemicin és szafrol (a 3,4-metiléndioxiamfetamin [MDA] nem aminos prekurzora) szívódik fel. Így a bomlásterméke alapján látni fogják hogy nem szintetikus volt. Elméletileg...
2023. febr. 6. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a különbség hogy az egyik egy új pszichoaktív szer. Viszont ehhez szintetizálni kell (ami illegális). Ergó ha egy növényt eszek amiben ez van, az nem kivonatolás, előállítás (vagyis a fűszer evés legális). Nekem ez jön ki ebből.
2023. febr. 6. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Valahogy sejtettem, hogy egy szaros drogos nem fogja fel, hogy ha ugyanaz az anyag, akkor teljesen mindegy a forrása. Na mindegy.
2023. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De akkor a főzelékbe se szabadna beletenni. Pedig nem én találtam ki

[link]

Akkor emiatt most indulhat rendőrségi ügy?

2023. febr. 6. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs benne MDA, rosszak az információid. Más van benne, de az nem MDA.

2. Elég kellemetlen, nem túl rekreációs az "élmény", amit ad.

3. Alap drogteszteken általában csak a leggyakoribb szereket tudják kimutatni, persze egy halálesetnél, vagy súlyosabb dolgoknál ki tudnak bármit, ha nagyon utánamennek.

4. Ha valami olyat viszel be növényből, amit ki tudnak mutatni és ki is mutatják, akkor mehetsz a sóhivatalba.

2023. febr. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!