Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvosi vizsgálat, izgulás...

Üzemorvosi vizsgálat, izgulás miatti magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy adódik, hogy jelenleg pékként dolgozom, de egy gyárba fogok menni dolgozni, ott kell üzemorvosi vizsgálat. Viszont nagyon izgulós vagyok, stresszes. Ha itthon mérem, vagy munkahelyen, akkor itthon 120-130 között van, munka közben 130-140 között. De múltkor elmentem a háziorvosok vérvétel beutalo miatt, csak maga az orvos látványától 157-et mért. Hazajöttem, fél óra múlva 131 volt. Szóval a kérdésem az lenne, hogy érdemes-e az üzemorvosi előtt bevenni egy szem vagy fél szem 0,5 frontint? Nekem nincs, de tudok kérni.

2023. ápr. 10. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább egyél egy jót
2023. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Elmomdod az orvosnak, hogy fehér köpeny fóbia van és emiatt orvosi vizsgálatnál felmegy a vernyomasod
2023. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Elmondod hogy rendszeresen figyeled a vérnyomásodat és nincsen vele gond, hacsak nem orvosnál vagy.
2023. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es és 3-mas. És ez mennyire hatja meg őket? Vagy mennyire szoktak ezzel foglalkozni? Vagy ezesetben mondjuk nem 1 évre adja meg az alkalmasságit, hanem mondjuk 3 hónapra?
2023. ápr. 10. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mennyire hatja meg oket? Nagyon. Megadja az alkalmasságit. Max ha nagyon lelkiismeretes típus, közli, hogy akkor kapod meg, ha a háziorvosod igazolja, hogy nincs magas vernyomasod
2023. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Jelentkezem a háziorvosnál hogy kezdjük vezetni a vérnyomásom. De gondolom azt én is vezethetem magamnak.
2023. ápr. 10. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,azt te vezeted magadnak, napi három mérés kétszer , írd le mindennap és ennyi!
2023. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!