Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hazudtam a gyógyszerszedéssel...

Hazudtam a gyógyszerszedéssel kapcsolatban, lehet gondom belőle?

Figyelt kérdés
Üzemorvoshoz mentem fizikai munka alkalmasságira és kérdezett adatokat hogy milyen gyógyszereket szedek milyen betegségeim vannak aztán bekamuztam egy rakat betegséget és gyógyszereket hogy napi rendszerességgel szedem valamimt a COVID oltással kapcsolatban is hazudtam hogy 4x oltva vagyok pedig 1x se. Valójában nem is szedek semmi gyógyszert, lehet belőle bajom hogy arra se emlékszem milyen gyógyszerneveket említettem?
2023. ápr. 11. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt áruld el, mi értelme volt ennek. Nem akarsz dolgozni? Azt egyszerűbben is meg lehet oldani.
2023. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mert nagyon hamar kiderülhet, hogy hazudtál.
2023. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hát... szerintem az üzemorvos nem csak szórakozásból van ott. volt valami okod hogy "kamuzz"?
2023. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, jó okom volt hazudni, nem járok se háziorvoshoz se kivizsgálásokra mert nagyon egészséges ember vagyok de ilyenekre nem pazarolnám a drága időmet és az egyik intelligens spanom mondta hogy ha azt mondom hogy pl: sose voltam vérvételen akkor el fog küldeni szóval mondjam azt hogy súlyos betegségekben szenvedek de kezelve van. Bejött mert gond nélkül megkaptam az alkalmasságit és amiket mért vérnyomás meg ilyen hülyeségeket azok az értékek is jók voltak. Természetesen mondtam hogy a "folyamatos kezelés meghozta a hatását"
2023. ápr. 11. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy....
2023. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Testi bajod nem lesz belőle, de az üzemorvos a TAJ számod alapján azonnal utána tud nézni az egészségügyi adataidnak, hiszen hozzáfér, aztán egyértelműen kórós hazudozónak minősít, akit még takarítónak sem érdemes felvenni.
2023. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hazudni akarsz, egyszerűbb lett volna azt hazudni, hogy minden évben elmész ellenőrzésre a háziorvosodhoz, de mindent rendben talál....
2023. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted, mert aztán könnyen belekötnek valamibe, aminek egyébként köze nicns a munkavállaláshoz.

1. Meg tudod mondani, hogy pl mit kezdenek azzal az információval, hogy valaki hány covid-oltást kapott? (Főleg, hogy 1 év távlatából senkinek nem ér már semmit, akárhányat is kapott)

6. Akkor minek kérdezi?

2023. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6 nem nézett az semmit egy öregasszony volt + az asszisztense szerintem még a számítógéphez sem ért. Egy kartonra írta amiket mondtam csak az a baj hogy a gyógyszerek nevére nem emlékszem pedig felsoroltam legalább 10 különbózőt. Annyi rémlik hogy szívbillentyű műtétet és lézeres szemműtétet kamuztam be maszek klinikán.


Na mind1 valamit összedumálok neki a legközelebbi alkalmon köszi a hozzászólásokat

2023. ápr. 13. 00:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!