Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olcsó sebész létezik?

Olcsó sebész létezik?

Figyelt kérdés
Megrökönyödve hallottam a barátnőmtől hogy a testvérének a csúnya nagy anyajegyeit 30+ ezerért (darabonként) vettek le. Van Budapest 50km-es vonzáskörzetében olyan aki olcsóbban dolgozik?
2023. ápr. 18. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen is vannak az sztk-ban nagyon rendesek. A 11.kerben biztosan. Én nem fizetnék.
2023. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem ez bosszantott fel, hogy a hátán egy ilyen másfél centis, sötétbarna, kidudorodó anyajegyről beszélünk, amiről a doki azt állította, hogy egészséges.... Mégha az is, de simán bele lehet kapni (és ha jól tudom ez meg is történt), aztán elmérgesedhet. Tudnál konkrét orvost ajánlani?
2023. ápr. 18. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

A 30 eFt reális a mai világban. Én is az sztk-t javaslom, én is oda jártam és nagyon rendesek voltak. Anyajegyet, cisztát simán leszednek.


2# Menj el az sztk bőrgyógyászatra, mert nekem is a hátam közepén volt egy nagy kb. 2 cm-es barna valami és a bőrgyógyin lefagyasztották hidrogénnel és 2 hét alatt szépen leesett.

2023. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Amit lefagyasztottak seborrheás keratózis lehetett.
2023. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Barmekkora szegenyseg is van Magyarorszagon, ez konkretan olcso, igy, 2023-ban. Nem mukoromrol van szo, ugye.
2023. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem, leszedetsz 4db anyajegyet, és otthagysz cca 150ezret, ami a sebésznek összvissz 1 óra munkája


nem tudom milyen órabérben dolgozol ha ez neked olcsó...

2023. ápr. 19. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha nincs rá pénzed menj az sztk-ba és nem kell itt siránkozni. Intézd el és kész.

Magánban egy sebész sem olcsó arra nagyon vigyáznak.

2023. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!