Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom megnézni a vérvétele...

Hol tudom megnézni a vérvételemet online? Nincs nekem fiókom, viszont azt mondták meg lehet nézni.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapus hozzáféréssel lehet megnézni, ha az nincs akkor sehol nem tudod lekérdezni.
2023. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt hol tudnék szerezni? Vagy, hogy működik a regisztráció.
2023. ápr. 20. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz az elektronikus eszközökhöz és regisztrációkhoz inkább kérd meg a házi orvost hogy mutassa meg. Vagy kérj segítséget a családtól. Ügyfélkapu intézéséhez be kell menni az önkormányzathoz de én is kb10 éve csináltam nem tudom, hogy mai nap is csak így lehet e. Aztán az eeszt felületet kell megtanulni kezelni.
2023. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok, és ilyen iskolát végeztem. Tudom, hogy kell használni. Ahogy látom, eszemélyi kell hozzá, ami nekem van ha minden igaz. Haza érek megpróbálom elkészíteni a fiókomat, ha nem sikerül akkor elmegyek az okmányirodába. Köszi a segítséget!


Nem tudod, hogy képet is csinálnak, vagy csak adatokat kell megadni, és rögtön használatra kész?

2023. ápr. 20. 17:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor is meg tudod nézni, ha a vizsgálatot végző helyen megkéred az asszisztenst, hogy küldjék el az email címedre.
2023. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kép nem kell.
2023. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Otthon nem tudod magadban regisztrálni, be kell menni egy kormányablakba és ennyi, máris be tudsz lépni az EESZT-be. Magánszolgáltatók szoktak még olyat csinálni, hogy egy adott felületre feltöltik, amihez kapsz hozzáférést és onnan letöltheted a dolgaidat, de arról tudnál ha így lenne. Államiban készült leletet ki lehet a helyszínen kérni.
2023. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszemélyivel meg tudja csinálni magának otthon, bár hogy mennyire bonyolult azt nem tudom. Most már a magánszolgáltatóknak is fel kell tölteni mindent az Eeszt-be.
2023. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Regisztrációs kódot kér, de azt nem találom sehol, így nem tudtam tovább menni. De azért köszi.
2023. ápr. 21. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor az igazolványodat csináltattad, kaptál egy borítékot kóddal. Ha az nincs meg akkor valóvan a kormányablak a megoldás.
2023. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!