Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan készülsz fel lelkileg...

Hogyan készülsz fel lelkileg egy kórházi tartózkodásra?

Figyelt kérdés
Magától a beavatkozástól való félelmen túl szerintem legalább akkora stresszt jelentenek a magyar kórházi viszonyok (fertőzésveszély, bunkó személyzet, hiányos ellátás). Egy felnőtt embernél nyilván nem természetes vadidegenekkel egy szobában aludni, ha egyáltalán ehet a páceiens, akkor a minősíthetetlen étel, stb. Nem elég az ember baja, hiszen valamiért bekerül, a körülmények csak tovább nehezítik. Hogy lehet erre mentálisan felkészülni?

#kórház #borzalmas körülmények
2023. ápr. 21. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elfogadtam, hogy ahhoz meg kell történnie ennek, hogy jobban legyek. Egyébként nem volt negatív tapasztalatom, talán a kaja.
2023. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen szituációkban mindig arra gondolok, hogy rengeteg más ember előttem is volt már kórházban és ők is túlélték, sőt, még akár meg is gyógyultak. Ha nekik sikerült, akkor nekem is sikerülhet.
2023. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mobiltöltő, aprópénz az automatához, wc papír, evőeszköz, élelem, pohár, innivaló, papucs, szappan, törölköző, stb., ha kész a leltár, akkor megyek. Közeli hozzátartozóval első dolgom megbeszélni a látogatást és hogy mire van még esetleg szükségem. Ma már borítékkal nem készülünk, de aki úgy érzi, vihet valami apró tárgyi figyelmességet a nővérek és az orvos számára.
2023. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!