Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltatok már olyan vizsgálaton...

Voltatok már olyan vizsgálaton, ami után úgy éreztétek, na, ez sok volt, ezt most lelkileg nem tudom egy darabig hová tenni? (kínos, megalázó)

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt sajnos. Ha érdekel, akkor privátban elmondom, de ide inkább nem írnám ki.
2014. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amikor a nőgyógyász vizsgálat közben udvarolt az ciki volt. Ő valószínűleg azt hitte hogy ezzel oldja a hangulatot.
2014. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nem annyira kínos, mint inkább fájdalmasan kellemetlen, amikor a fogorvos közölte, hogy 7 fogamat kell kihúzni (amik nekem addig jónak tűntek), illetve amikor egy fogorvos 5 órára adott időpontot és 9 órakor kerültem be hozzá. Ez e kettő volt, amikor már a sírógörcs kerülgetett. Voltak műtéteim, ritka nőgyógyászati komplikációim (terhesség alatti nagyműtét, stb), de ott soha nem ért semmi megalázó.
2014. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
úúúúúúú.....
2014. máj. 7. 19:47
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy fülésszel volt rossz élményem. Kinyílt az ajtó, kitipegett a rendelőből egy nagyon idős néni, majd egy picivel utána kirobbant a fülész is és üvöltött: "AZT MONDJA, MAJD AZ ÖRÖK VADÁSZMEZŐKÖN (kap hallókészüléket) HISZEN MAGA OLYAN SÜKET, MINT EGY VADMALAC!!!"

Ezt egy teljesen telt SZTK-váróban. Na, az rossz érzés volt.

2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, leírnád a sztorit, akár privátban?

Köszi! :)

2014. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként soha ne érezzél megalázónak egy vizsgálatot. Tudom, hogy vannak kifejezetten kellemetlen dolgok (kolonoszkópia, proktológiai vizsgálatok stb.), de ha ilyen vizsgálatra szorulsz, gondolj arra, hogy az orvosnak ez a szakterülete. Nap, mint nap csinál hasonlót.

Én sokszor voltam már beteg szerepében, most orvostanhallgató vagyok. Számunkra ezek a dolgok (például épp ma néztem végig egy analis fissura kezelését, ami a páciensnek persze rettentően kellemetlen) olyan természetesek, mint a BKV ellenőrnek a jegyellenőrzés.

Szóval soha ne arra gondolj, hogy degáz, az orvos most vajon mit gondol rólal, vagy úristen, elfelejtettem leborotválni a lábam, mert egyáltalán nem fogja érdekelni.

(5 voltam)

2014. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, az 5-ös én voltam, de azért egyetértek azzal, amit írtál :)
2014. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan már volt nekem is, hogy a (nagyonjóképű) fogorvosomnál voltam, épp' el voltam érzéstelenítve, és mondta, hogy öblítsek. Én gyanútlanul odaemeltem a számhoz a poharat, belekortyoltam a vízbe egy nagyot, és az összes víz azzal a lendülettel ki is folyt a számból, rá a ruhámra, hiszen el voltam zsibbadva teljesen, nem tudtam összezárni az ajkaimat... Kicsit ciki volt, de mindegy. :)


Ami elég rosszul esett, az az volt, mikor a munkahelyemről elküldtek alkalmassági vizsgálatokra, mindent megnéztek, tök aranyos volt velem minden doki, de a fül-orr-gégésznél kiverte a biztosítékot az orrpiercingem, nem volt semmi bajom, de váltig állította, hogy be van gyulladva az orrnyálkahártyám a piercing miatt, és nem hitte el, hogy kapok levegőt, nagyon bunkó módon beszélt velem. Majd két fémlappal elkezdte összenyomogatni azt hiszem a mandulámat, de nagyon durván és erősen csinálta, éreztem, hogy folyik le a vér a torkomon és már öklendeztem is, majdnem kigúvadt a szemem és folytak a könnyeim, nem bírtam tovább és megfogtam a kezét, gondoltam jelzem neki, hogy hagyja abba, mielőtt véletlenül lehányom, erre olyan szinten kezdett el velem üvölteni a doki, mint még soha senki. Hogy én hogy képzelem ezt, hogy merek az ő kezéhez érni vizsgálat közben, mikor ő épp a torkomban matat, mert mi lenne, ha (idézem) kések lennének a kezében, én meg lökdösném a kezét. Utána persze nem győztem bocsánatot kérni, de nagyon leszidott... :( ezek után inkább máshol intéztem az orvosi alkalmasságikat... :(

2014. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja még eszembe jutott egy emlék, de szerencsére ezt már jó mélyen elástam magamban, kár, hogy eszembe jutott. A fiatal fogorvos ahogy műtött, annyira szorosan állt mellém, hogy a karomon éreztem a nadrágjában a cuccot, teljesen odanyomta. Akkor nem volt rossz, mert elterelte teljesen a figyelmemet, de legközelebb, mikor mentem, eszembe jutott és onnantól elég sokáig tartott, hogy elfelejtsem. Tudom, hogy nem volt szándékos persze, de azért elég fura volt.
2014. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!