Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pontosan milyen paplant...

Pontosan milyen paplant használnak a kórházak (különösen a miskolci Semmelweis kórház) fekvőosztályain?

Figyelt kérdés

Ez most morbid lesz egy kicsit.


2021-ben voltam a miskolci Semmelweis kórházban Covid miatt nagyjából 3 hetet intenzíven, és emlékszem, hogy nagyon jó meleg volt a paplan. Eszembe jutott, hogy ki tudja, mi lesz a jövőben? Lehet, hogy jól jönne 1-2 olyan paplan.


Rágugliztam, de nem találtam olyat. Pontosan nem tudom leírni, küllemre milyen volt, de fehér alapon mintha valamilyen kékes vagy zöldes csíkok vagy felirat lett volna rajta. Lehet, hogy a kórház neve (akkor nem csoda, hogy nem találok olyat, hiszen gondolom, akkor azt csak a kórháznak csinálják...), de még ha az is volt, valami más is biztosan volt rajta. Ha látnám, egyből megismerném.


A keresztkérdéseket megelőzve:

- nem, nincs ott ismerősöm,

- nem fogom emiatt a kórházat telefonon zaklatni,

- nem fogok bemenni sem csak emiatt (nem miskolci vagyok),

- és fényképet se csináltam, amikor bent voltam.


Köszi előre is a segítő válaszokat!



2023. ápr. 22. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
100% pamut
2023. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a huzaton van kék csik es felirat (szőtt) legslabbis pesti sotekon


gondolom Miskolcon az intenziven is a huzatra emlekszel, nem magara a paplanra...???


azt kerdezd meg a korhaz portajatol hol mosnak a korhazra ...vagy ha esedekes kontroll akkor egy novert kerdezz meg


de itt kerdezgetni❤

2023. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Óccsó műanyagtöltet, pamuthuzattal, mert más nem bírná azt a szintű agyonmosást és hipózást, amit ezek a rég elnyűtt rongyok kapnak.

Lehet, hogy akkor, ott jó melegnek tűnt az a paplan, de most, egészségesen, több év távlatából valószínűleg nem akkora műsorszám. Szerintem már most mondj le róla, egyszerűbb úgy az élet.

2023. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem vitted haza? Én amikor kórházban voltam minden mozdítható dolgot megtáltosítottam amit csak lehet még a szekrénykilincset is leszereltem.


Remélem lesz még komolyabb egészségügyi sürgősségi beavatkozásom amikor bent kell feküdni és fizeti a TB mert nem rég újjították fel a kórházat 1-2 jó dolgot ki lehet fogni ilyenkor

2023. ápr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4#- es!

Elmeháborodottaknak külön fórumot kéne nyitni. Komolyan.

2023. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!