Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ciki lenne a mobilján hívni a...

Qborka kérdése:

Ciki lenne a mobilján hívni a dokit?

Figyelt kérdés
Még februárban műtött,akkor adta meg a mobilszámát,hogy ha baj lenne hívjam.A műtét utáni kontroll miatt ezen hívtam,10 nappal utána. Most viszont van egy kis probléma. Nem ciki ennyi idő után is a mobilján hívni?
2023. ápr. 24. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Főleg ha az orvos magától adta meg a mobil telefon számát, és nem te kérted el. De ha tényleg baj van. Akkor meg fölöttébb hívd fel, ráadásul minél előbb hívd fel. Szóval én nem tartom cikinek.
2023. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért adta meg, hogy ezen hívd ha baj van miért lenne gond?
2023. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha orvos a betegének megadta a mobilszámát, akkor ez a betegek részére nyilvános száma. Ezt nem fogja fölvenni, amikor hétvégén a családjával van. Emellett van privát száma, amit viszont tényleg csak a rokonainak, barátainak ad meg.

Amit neked megadott, azon hétköznap, munkaidőben hívd nyugodtan.

2023. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő adta meg,mert nem tudott megvárni,amíg felébredtem az altatásból.


Sajnos, nem vált be a gyógyszer,amit felírt a kontrollon, fennáll a problémám.


Ha pont nincs bent a kórházban, nem akarom zavarni.

2023. ápr. 24. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha bent van a kórházban, ha nincs bent a kórházban. Munka időben (munkanapokon 8 - 16 óra között) nyugodtan hívd fel! Sőt javaslom, miniél hamarább hívd fel, és minél előbb beszélj vele.
2023. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 👍
2023. ápr. 24. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korhazi mobilt, ha kell, az asszisztens vesz fel. Szinte biztos, hogy ha megadta, nem lehet zavarni rajta.
2023. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A privát mobilja,ezért hezitálok.
2023. ápr. 24. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy egészségügyi problémám, ami olykor-olykor előjön és megkeseríti az életemet. Nekem is meg adta a kezelőorvosom a számát, hogy ha esetleg újra gond lenne, akkor tudjak segítséget kérni. Néha sajnos volt már rá szükség, én olyankor sms-t szoktam írni, amiben elnézést kérve megkérdezem, hogy mikor hívhatom. Általában egy órán belül válaszolni szokott. Volt, hogy fel is hívott, de olyan is, hogy azt üzente, hogy bent az osztályon, menjek be és megnéz.
2023. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!