Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki ismer/ ajánlana tapaszt...

Valaki ismer/ ajánlana tapasztalt, holisztikus, endokrinológust-immunológust?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyat keresek aki állami szférában is elérhető, magánban annyira sokba kerülne mire eljutunk a kezelésekig hogy milliós tételbe lennék.

Sajnos rengeteg helyen voltam, magánban is, szakmaiatlan, érdektelen válaszokat kaptam, senki nem képes normálisan kezelni.

Esetleg SOTE? (Pikkelysömör központban már jártam)

Pajzsmirigy alul működés, ízületi panaszok, száraz szem-torok, menstruációs zavarok, PMS, pikkelysömör, migrén/aura migrén..



2023. ápr. 27. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a magánt és az államit teljesen szétválasztották, ez azt jelenti, ha elmész egy magánhoz akkor csak magánba tud laborba küldeni vagy egyéb vizsgálatokat elvégezni (mivel pajzsmirigy ezért olyan vizsgálatok, amiket a háziorvos nem tud kiírni, tehát hogy tb-sen megkapd tb-s endokrinológushoz kell menned)


endokrinológus-immunológus dr. B. Cs. (endokrin központ professzora, nevet nem akarok írni, a családineten is lehet tőle kérdezni) pl. habár drága az első konzultáció meg egy speciális vérkép, de egyszer elmész szerintem tud olyat mondani, ami segít, mert nem tűnt egy pénzéhes doktornak.

2023. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!