Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom azt lekérdezni,...

Hol tudom azt lekérdezni, hogy mikor melyik kezelőorvos nézett bele az eesztémbe?

Figyelt kérdés

Magánrendeléseken, ha az orvos/asszisztens beírja az adataimat látja, hogy korábban hol voltam másik helyszínen magánrendelésen vagy épp milyen receptet írtak fel felhőbe?

Itt nálunk több sztk-s orovsnak van magánrendelése is és nem mindig ugyan ahhoz megyek, ha mondjuk előbb van szabad időpont egy másiknál. Ezért kérdezem.



2023. ápr. 29. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd a menüből az Önrendelkezést, ott pedig az Adatkezelési naplót.

Beállíthatod, ki láthatja a dolgaidat, és fel is jelentheted akár azt az orvost, aki indokolatlanul feltöri, de igazából az van, hogy rendszeresen törik fel indokolatlanul, és még ejnye-bejnyét sem kapnak. Magánban mondjuk talán nem kockáztatják, hogy esetleg emiatt ne menj hozzájuk vissza.

2023. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
EESZT-ben van ilyen napló. Mivel lehet (nem tudjuk), hogy a lekérdezett dokumentumokat tárolják-e offline a szakrendelő/kórház rendszerében (pl. cache-elik a gyorsabb elérés érdekében), így szerintem az a napló egyrészt emberi feldolgozásra alkalmatlan, másrészt pedig nem biztos, hogy minden benne van, mert az offline példány megnyitását az EESZT értelemszerűen nem naplózhatja.
2023. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!