Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varrat helyén kis lyukak...

Varrat helyén kis lyukak jelentek meg a bőrön?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még 6-7 éve, kisebb koromban volt egy here műtétem, here függelék csavarodásom volt.

A műtét után felszívódó varrattal varrták be a sebet, ami ha jól emlékszem nem teljesen szívódott nekem fel egy ideig. Azóta is a herémen mindig ott volt 2 ilyen kisebb bőrdudor, ott ahol elvarrták. Na most még ma észrevettem, hogy azon a kettőn kis lyukak vannak. De teljesen úgy volt a bőrömbe, nem volt sebes meg semmi. Arra gondoltam hogy ott volt a cérna még annak idején, és annak a helye üres maradt. Nyílván elég új volt hogy lyuk van rajta, nyílván megnéztem mi lehet az, hozzá is értem. Észrevettem mintha lenne benne valami. Hát volt is, kézzel-csipesszel 5-6 keményebb kis fehéres szárgás cuccot sikerült kinyomni belőle mintha pattanás lenne,pedig egyáltalán nem úgy néz ki. Még ezen a 2 fent említett nagyon kívül vagy 3 kis lyukat találtam, amiből mintha kicsit frissebb "gennyet" sikerült kiszedni. Valami tanács? Érdemes orvoshoz fordulni? Kicsot meg vagyok ijedve.



2023. ápr. 29. 21:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy ez az alapvető genny lenne, csak már évek óta benne van? Viszont olyan helyeken is találtam ami messzebb volt a hegtől.
2023. ápr. 29. 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a heghez, ezek pattanások vvagy begyulladt szőrtüszők.
2023. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az valószínűleg begyulladt szőrtüsző volt.
2023. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!