Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van közegészségügyben igénybe...

Van közegészségügyben igénybe vehető pszichológus rendelés?

Figyelt kérdés

Sajnos most nincs rá keretem, hogy nagy összegeket otthagyjak magánrendelésen pszichológusnál. Vajon van rá lehetőségem, hogy közegészségügyben jussak ilyen vagy ehhez hasonló szolgáltatáshoz?

Keresgéltem, de sajnos csak addiktólógiai, pszichiátriai rendeléseket találtam. Ha jól tudom, ezek inkább a problémák gyógyszerrel való kezelésére fókuszállnak. Én ilyet nem szeretnék.

Egyéni vagy csoportterápiát vagy ahhoz hasonló szolgáltatást keresek. Ilyen elérhető TB-re?



2023. máj. 1. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, ahol igen. Háziorvostól érdeklődj.
2023. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen van,de számíts rá,hogy hosszabb a várakozási idő.

A kórház ,vagy rendelő (ahová tartozol) honlapján próbáld megtalálni,minél hamarabb kérj időpontot.

2023. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy háziorvos tud ebben segíteni. A helyi pszichiátriai gondozóban biztos van.
2023. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A SOTE-n is biztos van.
2023. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!