Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrtörés? Csütörtökön egy...

Orrtörés? Csütörtökön egy kis összeszólalkozás miatt kaptam egy "orrost" kb: 15-20 perc alatt ált el a vérzés. Reccsenést nem hallottam és nem is igazán fáj azóta se.

Figyelt kérdés
Viszont be van dagadva és mintha ferde is lenne, ahogy egyre kevésbé van bedagadva annál jobban látszik, de azért nem olyan túl vészes (szerencsére). Hogy jobb irányba nyomást gyakorolok rá egy kicsit "kattan" de mintha csak egy pár tized mm-t mozdulna el. Szerintetek ez törés vagy lehet h csak vmi porelmozdulás? Orvosnál nem voltam és nem is tervezem h megyek. Elsősorban azok véleményét várnám akikkel megtörtént már hasonló!
2010. okt. 10. 18:03
 1/1 A kérdező kommentje:
És még azt kérdezném ,hogy mennyi időn belül kell elmenni orvoshoz ,hogy helyre lehessenrakni? Amíg nem kezd el összeforrni?
2010. okt. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!