Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrvérzés miatt sütötték ki...

Orrvérzés miatt sütötték ki már valakinek az ereit az orrában? és visszatért -e a vérzés, mert nekem már harmadszorra csinálták

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Apukámnak. Neki utána nem volt többet vele gondja.
2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lúg belekerül, nem csoda, hogy vérzik, csak citrom- vagy borkősavat kell belerakni.
2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 évesen sokat vérzett az orrom, de aztán elmúlt. Kórházba vittek megvizsgálni és elmúlt. Lehet, hogy neked is jó lenne.
2011. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem 5.-ben sütötték ki. Borzalmas volt. o.O Addig rengeteget vérzett,azóta hálisten nagyon nagyon ritkán fordult csak elő,és akkor is csak pár csepp volt. Előtte nem akart elállni se. Írtak hozzá vmi kenőcsöt,mentolos illata van,meg égési sérülésekre is jó. Na az is jó volt rá.
2011. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem régen (20 éve) hetente többször vérzett az orrom. Kiégették. Aztán megint, és aztán megint. Tehát nekem 3szor csinálták. Azóta is szokott, de max havonta egyszer, de csak alig vérzik. Gyorsan kifújom, és kész is. Öcsémnek viszont 10 éve már orvosi heroinnal javítottak az orrvérzésén. Mondta is a doki, hogy ne reklámozzuk nagyon. :)
2011. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Több negatív válasz után itt a hír a 100 százalékos sikerről. Műtét után 10 évig folyamatosan szivárgott orrmban a vér, majd a sebészeti lézer beavatkozás után soha többé nem vérzett - 27 éve tart ez az az állapot!!! Miféle sütögetés? Én 8 másodperc alatt három rövid sercenést hallottam. Kész . Mehet. Ennyi.
2011. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sűrűn eleredt az orrom vére. Elmentem az orr-fül-gége szakorvoshoz, aki kiégette. Rossz érzés, de szerintem nem borzalmas, ahogy írta itt valaki. A doki megnyugtatott: -Most már nem lesz ezzel több gondja! Harmadnapra, ha lehet, még jobban vérzett. Ez elég régen volt, évekkel ezelőtt. Azóta már többször is kiégették, ennek ellenére a legváratlanabb időpontokban és helyeken elindul az orrom vére. Mit tehetnék? Mindig van a zsebemben vatta, és bedugom, amíg el nem áll a vérzés. Aztán esetleg hónapokig semmi baj.
2012. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!