Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy vizsgálatnál teljesen...

Anyajegy vizsgálatnál teljesen meztelenül kell lenni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Èn voltam Bôrgyógyásznál anyajegy miatt, de csak fèlmesztelen voltam.
2023. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
igen, ha van a válladon egy anyajegy lekell venni az alsógatyát is meg minden. Ez ilyen
2023. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb az egész testemen vannak anyajegyek, úgyhogy bugyira.
2023. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem egy anyajeggyel van problémám ,de akkor gondolom atnezik az összeset!?
2023. máj. 20. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

"akkor gondolom atnezik az összeset!?"


Maguktól? Ki ne találd már. Azt nézik meg amit kérsz. Legalábbis én ezt tapasztaltam, csak azt a ruhát kellett levenni/félrehúzni ami magát az anyajegyet takarta.

2023. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ mennyire alapos az orvos. Ahová évente járok magánba, ott teljesen meztelenül fekszem fel a vizsgálóágyra.


Korábban viszont sztk-ba jártam, ott csak a pólót kellett levennem.

2023. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én SZTK-ban szeretnék menni,a felső testemen van egy anyajegy azt szeretném megnézetni,akkor remélem elég lesz csak a pólót levenni!
2023. máj. 21. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Biztos elég lesz csak azt levenni, ha ragaszkodj hozzá, de szerintem ha már az ember rászánja magát, hogy elmenjen orvoshoz, akkor érdemes alaposan megnéznie magát.


Mi van, ha valamelyik másik anyajegyeddel van gond?

2023. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!