Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent az alábbi véleménye...

Mit jelent az alábbi véleményezés?

Figyelt kérdés

nem értem,mit jelent ez a mondat:


Rehabilitálható.Foglalkozási rehabilitáció nem javasolt.


Rehabilitációs javaslat:Tartós foglalkozási rehabilitációt igényel,azonban egyéb körülményei miatt nem a foglalkozási rehabilitációja nem javasolt.



Egészségkárosodás: 62%


Minősítés: C2



2023. máj. 21. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

keress ra a gugliban

en ezt talaltam neked de ez 2021-es


ha jol ertem rokkantsagi akarmire lehetsz jogosult

es nem akarnak rehabilitalni mert vala.i olyan ized van ami alapjan nem is lehet vagy kulon jogszabaly szerint nem.erdemes


[link]

2023. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elolvastam,de nem világos pontosan!

Bocsánat,hogy értetlenkedek.


Súlyos bokatörésem volt maradandó sérüléssel illetve többféle pszichiátriai gyógyszert kell szednem,amik befolyásolják a napjaimat.

(Érzelmileg labilis személyiség zavar)

(Pánikzavar)

(klinikai depresszió)

(skizo-affektív zavar)

(szociális fóbia)

(nyugtató okozta függőség-ez 1 éve nincsen már)


A gyógyszereimet a pszichiáterem nem akarja megbolygatni mert szerinte többet ártana mint használna.


Ezek fényében hogy értsem azt,hogy egyéb körülményeim miatt a foglalkozási rehabilitációm nem javasolt ?

2023. máj. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!