Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már úgy, hogy hiába...

Éreztétek már úgy, hogy hiába anonim ez az oldal, nem írhattok ki véleményezésre egy történetet, mert valószínűleg fel fogja ismerni magát benne az alanya?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2022. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
igen, ezért nem lényeges infókon változtatni szoktam
2022. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de rólam már írtak ki kérdést amit felismertem.
2022. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Rádismertem!
2022. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Megváltoztatva is túl gyanús lett volna.
2022. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem, inkább csak mikor priviben rólam kérdeznek. Ha elmondok 3-nál több érdeklődési kört, aki csak hallott rólam, az felismer.
2022. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert tudom, hogy akiről írtam/írok, biztos nem olvassák az oldalt.
2022. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen nálam is előfordult,bár ettől függetlenül két kérdést picit módosítva raktam fel,de ha az illető olvasta volna tuti felismeri. Viszont mivel tudtam nincs ideje neki gyakorin nézelődni,legalábbis bíztam benne. Annyira már ismertem. Ezért mertem.



Egyébként több olyan volt amit akárhogy módosítottam felismerhető és tudtam hogy gyakorizni is szokott az illető. Így nem tettem fel.


Viszont véletlenül elkezdtem beszélgetni egy kérdezővel és kiderült,hogy évfolyam társam volt :D Szerencsére nem volt gáz,meg nem olyan volt a kérdés sem.


Másik pedig felismertem egy ismerőst mikor képet küldött magáról :D és nem akartam,hogy tudja ki vagyok így inkább vissza sem írtam,eltűntem pofátlanság de ez van. Nekem is kellett volna képet küldenem.


Amúgy kiszámíthatatlan :D

2022. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha részletesen le van írva és olvassa akkor felismerheti. Vagy más sztorijáról véletlenül azt hiszi ő az. Vagy a kérdezőt véli ismerni pedig nem is. Olyan ez mint a vak box.
2022. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Szoktam kiírni kérdéseket, amivel épp az a célom, hogy ha az illető felismeri magát, akkor elgondolkozzon az adott szituáción, főleg ha a válaszok többsége ráébreszti, hogy nem volt igaza.
2022. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!