Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy van lehetőség Budapesten...

Hogy van lehetőség Budapesten aneszteziológussal konzultálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Volt egy altatásos műtétem és nem volt zökkenőmentes, nem vagyok a régi utána, annak ellenére, hogy az altatóorvos szerint semmi probléma nem történt.


Kikértem a papírjaimat a kórháztól és szeretnék egy másik anesztest megkérdezni az ügyben, viszont se magánklinika, se állami intézmény nem fogad, kizárólag ha műtét előtti vizsgálatról van szó.


Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetne anesztes orvossal beszélni az ügyben?



2023. máj. 26. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg: Altatóorvos (aneszteziológiai) szakrendelès. 1082 Budapest, Ûllôi út 78. Tel: +36 1 459 1500/52120
2023. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Privat orvos aneszteziológus, Dr. Zima Endre,1122 Budapest, 12-kerûlet, Vârosmajor utca 68.
2023. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megkeresem az ajánlottakat.
2023. máj. 27. 02:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt a gond? Engem is foflalkoztat a dolog. En olyan hidegrazassal tertem magamhoz, hogy a razkodastol leestem az agyrol. Szornyu volt! Senki nem segitett! Onkologiai Ibtezet. A noverek kifejezetten bznkok voltak. Vannak utohatasai.
2023. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rövid egy órán belüli kiműtét, semmi különös nem volt az ébredés körül, de a műtét óta probléma van a memóriámmal ill gondolkodási képességeimmel.


Akárhogy kerestem a témát, kognitív gondot egy ilyen rövid műtét max egy 2 évesnek okoz, nem egy felnőttnek. Attól tartok, hogy nem volt megfelelő az posztop monitorozás.


Az én esetem magánklinika egyébként, direkt azért fizettem ki a műtétet, hogy ne legyen a megfigyeléssel gond a túlzsúfoltság miatt.

2023. máj. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!