Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szamit a minosites a rokant...

Szamit a minosites a rokant elatas megalapitasaban ha valaki b2 40% minositest kapot es rokant elatasban reszesul es az ujabb vizsgalatokon mar csak b1 40% minositest kap akor ugyan ugy kapja tovabb a roknt eatast vagy elveszik tole az elatas?

Figyelt kérdés
valaki tud segiteni hogy ilyenkor mi tortenek es mik ezek a b1 b2 minositesek? es hogy elvesz e a rokant elatas vagy ezt egesz eleteben is kapni fogja tovabb?

#ellátás #rokant #rokant nyugdij
2023. máj. 30. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
senki semmi?
2023. máj. 31. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:

A rokkant ellátás biztosan nem életed végéig jár, hanem a rokkantság időtartamára.


Nem értek a minősítéshez, de szerintem kapni fogsz egy újabb határozatot.


Esetleg hívd fel azt az ügyintézőt, aki az első megállapító határozatodon szerepel.

2023. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem azt mondtak kaphatom eletem vegeig is ha megalapitjak
2023. jún. 1. 05:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan is, igen, ha olyan mértékben vagy rokkant, és nem szükséges a felülvizsgálat, mert a betegségeid olyanok.
2023. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!