Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet időpontot foglalni...

Hogy lehet időpontot foglalni Covid oltásra?

Figyelt kérdés

A harmadik oltás volt az utolsó két éve, lassan ideje lenne a negyediknek. Korábban úgy emlékszem az EESZT-ben foglalhattam időpontot, viszont most nem lehet.


Ha kiválasztom Veszprém megyét ahol lakom azt írja: "Nincs a megadott keresési feltételeknek megfelelő időpont." Budapesten és pár másik megyénél van oltás.


Ha nem az EESZT-ben, akkor háziorvosnál kérhetek oltást vagy arra időpontot?


Vagy most oltási holtszezon van és majd ősszel lesz itt újra?



2023. jún. 8. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Most felesleges, majd ősszel, vagy télen, ha esetleg újra sok lesz a fertőzött.
2023. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem most olyan pici a fertőzöttségi szint, hogy - különösen, ha nem válogatsz, hogy csak Pfizer jó, vagy csak Moderna - akkor biztos azonnal (de legalábbis nagyon rövid időn belül) tudsz oltást kapni.

Nyáron - nyilván a gazdasági okokból - a tomboló COVID-időszakban is mindig alacsony volt a fertőzésszám.

2023. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg a háziorvost. Lehet, hogy ő is beadja.
2023. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell regisztrálni bemész a legközelebbi oltópontra és beadják.
2023. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
75%
Covid az nagyon 2022
2023. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 NTBS ***** válasza:
76%
Háziorvos is beadhatja.
2023. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Viccelsz?
2023. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Kb megyénként egy helyen heti egy napon oltanak, kb másfél órás rendelési időben. Oltópont néven keresd. Nem kell időpontot foglalni. Kevesen lesznek.
2023. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Én egyet sem adattam be, nem is fogok, mert a saját nővérem is rácseszett vele, anyósom is, anyósom testvérének a 17 éves fia is, épp szívmütétre vár. Voltam covidos 2x, nem volt semmi különös. Amúgy meg már a hírekben is ott van, hogy mennyi mellékhatása van, nem is gondoltam, hogy van még, aki be akarja adatni. :D Semmit sem ér az egész.
2023. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

9: remélem meggyógyulnak.


Nagyon durván le fognak hordani, hogy hogy merészeled leírni az igazságot, nincs semmi tudományos fokozatod hozzá. Meg biztos a laposföldön élsz. Ez megy.

2023. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!