Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » E-bérjegyzéket szeretnék...

E-bérjegyzéket szeretnék elérni, de nem működik az oldal, azonnal kiléptet, mert nincs elérhető jegyzékem. Korábban nem regisztráltam sehol. A munkáltatónál lehetne kérvényezni, de táppénzen vagyok. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődik, hogy amikor informatikai segítséget kérek az államkincstártól, akkor az a válasz, hogy forduljak a munkáltatóhoz. Ha a munkáltatóhoz megyek, az a válasz, hogy nem ő a kifizető hely, hanem a kormányablak, menjek oda. Ha odamegyek, akkor meg az a válasz, hogy fogalmuk sincs, ilyen esetben mit kell tenni. Én már belefáradtam, hogy lassan 6 hónapja nem lehet a 21. Században egy ilyet elintézni. Kihez lehetne fordulni? Milyen felettes szervhez, aki meg tudná mondani, hogy mit kell csinálni és kötelezné az illetőt arra, hogy csinálja is meg?
2023. jún. 9. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!