Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fibróma/vadhús probléma?

Fibróma/vadhús probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos terhesség miatt lett rajtam egy fibróma. Mutattam bőrgyógyásznak korábban (nem vagyok terhes se nem szoptatok), ő azt mondta majd vetessem le, mert a mellbimbón lett.

Tegnap sajnos megpiszkáltam (tudom, elrontottam) de olyan volt mintha hólyag lett volna, és kidurrant. Jött belőle picurka vízsszerü, majd mintha a bőr is lejött volna róla. Azóta csíp picit, és érzékeny. Mivel pánikolós vagyok nagyon megijedtem. Lefertőtlenítettem azóta többszőr, és ragtapasszal leragasztottam.

Viszont megijedtem. Azóta picit ilyen barnás cucc volt a ragtapaszon. De kb 2-3 mm nagyságban szóval tényleg minimális. Szerintetek mitévő legyek? Elmegyek orvoshoz, de mire kapok időpontot… lehet ebből bajom?

Nem piros, csak picit csíp ott.



2023. jún. 11. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A mai modern világban már többnyire lézerrel távolitják el a Fibrómákat. Semmiféle kockázattal nem jár, könnyen megszabadulhatsz ezektől a kis bőrkinövésektől.
2023. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!