Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyakran jártok magánorv...

Milyen gyakran jártok magánorvoshoz? Saját zsebből fizettek vagy van rá biztosításotok, vagy egészségpénztár?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz, ha panaszom van. Általában több év is eltelik egy-egy kezelés között, akkor viszont többször is mennem kell, mire elkészül.
2023. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Az lemaradt, hogy saját zsebből fizetem.
2023. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz változó gyakorisággal, nőgyógyászhoz 3 havonta. Saját zsebből.
2023. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3

3 havonta???

2023. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 igen, mert volt gond, operáltak is. Szóval betegség miatt kell ilyen sűrű kontroll :(
2023. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kell az eredmény, akkor magánba megyek. Egyelőre ki tudom fizetni saját pénzből.
2023. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem megyek én full egészséges vagyok, 1x küldött el az üzemorvos vérvételre 32 évesen mert sosem voltam és olyan jó eredmény jött ki hogy egy értékem sem volt határértéken kívüli.
2023. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz félévente, urológushoz évente járok kontrollra. Ezek azok, amik rendszeresek. Egy időben volt céges egészségpénztár, de már megszűnt, így saját zsebből fizetem.
2023. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem voltam még. Na jó, fogorvosnál már ajnos voltam jó régen, de kb. ennyi.
2023. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!