Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha anális szex miatt megsèrül...

Ha anális szex miatt megsèrül a vègbelem akkor melyik Kórházba,ès melyik Osztályra szállîtanak be a Mentők?

Figyelt kérdés
Van egy meleg barátom. Tegnap este az egyik partnere nagyon durván bánt vele a pásztoróra közben. Annyit mondott,hogy elvitte a Mentő. De pontosan nem tudja hogy melyik Kórházba ès melyik Osztályra vittèk be. Nagyon sajnálom szegèny barátomat,az egyik legjobb barátom ès minnèl elöbb meg szeretnèm látogatni. Valaki tud segîteni,hogy hova szállitották be??? Annyit tudok hogy Csepeli lakos. Budapest XXI-kerület. Ès azt is tudom hogy Csepelen már 20-ève nincs aktîv Kórház. Akkor hova vittèk a Mentők a barátomat??? Annyit tudok hogy ahol èn lakom,azokat az Uzsoki Kórházba viszik,vagy a Honvèdba. De vajon a Csepelieket hova??? Kèrem segîtsen aki tud. Komoly a kèrdès! Minden választ előre köszönök.😏
2023. jún. 20. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted erre van protokoll, ilyenkor hová visznek valakit?


Meg egyébként tök életszerűtlen, hogy ezért valakiért kijöjjön a mentő, főleg ha ott van vele valaki.

2023. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel és kérdezed meg?
2023. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha hiszed,ha nem. Szegèny barátom vèrzett alul. Ömlött belőle a vèr. Kèsz Isteni csoda hogy nem halt bele! Most Èn nem azt kèrdeztem hogy hiteles amit kèrdezek,hanem hogy egy ilyen baleset miatt melyik Kórházba ès milyen Osztályra vittèk szegèny barátomat,akit nagyon sajnálok.😔😔😔 Ès meg akarom látogatni minnèl elöbb. A Mentőket hîvtam hogy èrdeklődjek,de mivel nem közeli hozzátartozó vagyok,îgyhát nem adhatnak ki semmilyen információt! Èn csak az Uzsoki Kórházat ismerem,mivel csak annyit tudok hogy az èn lakcîmem alapján oda tartozok. De a barátom Csepeli lakos,hogy Őt vajon hová vittèk be azt nem tudom. De erre szeretnèk választ kapni.
2023. jún. 20. 13:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elèrni telefonon. Tegnap este beszèltem vele messengeren. Csak annyit mondott hogy nagyon sok vèrt vesztett,ès mindjárt be tolják a Műtőbe ahová nem viheti a mobilját. Azóta nem tudom elèrni😔😔😔😔
2023. jún. 20. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg egy családtagját hívd fel és érdeklődj náluk, hátha ők tudják. Vagy ha nem is, nekik már kiadják az információt.
2023. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval ennyi részletet sikerült meg tudnod tőle, de azt az apróságot nem, hogy hová vitték...


Persze. Hihető.


Ráadásul ha tegnap volt a műtéte, talán már haza is engedték. Szóval a kérdésednek nem sok értelme.

2023. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6#-os Válasz îró. Többórás èletmentő műtètet hajtottak rajta vègre. Mègis hogy engedtèk volna ki a Kórházból?!? Lehet hogy hetekig bent kell feküdnie mire annyira felèpül hogy haza engedjèk. Amint már beszèltem a szüleivel. Az Apja csak annyit mondott hogy sikerült a műtèt,ès meg marad. Az Anyját a Pszichiátriára vittèk,annyira meg viselte az esemèny. Amint a szülei csak most a kórházban tudták meg,hogy a fiúk meleg. Eltudod kèpzelni mekkora trauma ez nekik? Pláne hogy maradandó egèszsèg károsodást szenvedett.
2023. jún. 20. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Többórás èletmentő műtètet hajtottak rajta vègre."

. Aha... és ezt Te honnan is tudod, ha a műtét előtt beszéltél vele utoljára?

Az anyját tegnap óta már a pszichiátrián kezelik? És mondják azt, hogy nem jó a magyar egészségügy...

Szóval még az apjával is beszéltél, de éppen csak azt nem mondták meg, hogy hol van a szerencsétlen? Biztosan ott lenne a helyed a kórházban?


És már lehet is tudni, hogy maradandó egészségügyi károsodása lett ettől? Hiába, a magyar orvosok szaktudása nem vetekszik senkiével...


Egyébként ha nem tolnád túl az igekötők különírásával, még el is menne a kérdés így az uborkaszerzonban.

2023. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legalább tudod, hogy jól van a körülményekhez képest. Amint tud, úgyis fog írni és akkor meglátogathatod. Amíg arra se képes, hogy írjon, úgysincs olyan állapotban, hogy találkozni akarjon.

Amúgy biztos függ attól, hogy milyen súlyos, de engem is műtöttek már és egy darabig még bent kellett maradnom, de másnap már simán tudtam telefonon írni másoknak. Szóval türelem, lehet hamarosan ír.

2023. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!