Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma delben fociztam es elegge...

Ma delben fociztam es elegge faj a kezem. Nem tort el, mert az tudom hogy milyen erzes. Csak azt szeretnem kerdezni, hogy meleg vagy hideg vizbe aztassam bele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem érzed eltörtnek, nem azt jelenti, hogy nincsen kisebb törés vagy repedés rajta, ugyanis úgy is törhet hogy az alig fáj, ezért javasolt elmenni orvoshoz. Gondolom, hogy kapuban álltál, és esetleg megránduhatott?!?!, nehéz diagnózist felállítani neten keresztül.. Általában hidegvizes/jeges borogatás javasolt, de van olyan beteg, aki a meleget érezné jónak. Ebben az esetben, ha a bőr nem forró, nyugodtan alkalmazható az is.
2010. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!