Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy jó meleg...

Miért van az hogy jó meleg van de a lábam mégis jég hideg?

Figyelt kérdés

Én szeretem a meleget így télen is 25 fok minimum van itthon mindig és jól is érzem benne magam viszont a a lábfejem sokszor jég hideg, és a lábszáram is hidegebb a testem többi részénél.

Mit lehet ezzen tenni azon kívül hogy zoknit húzok?

mi lehet a bajom?


2011. nov. 20. 01:38
 1/6 anonim válasza:

Sajna én is attól szenvedek:(

Állandó zoknit viselek ilyenkor már!

De nem tudom hogy miért van ez sajna :(

2011. nov. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy a lassú vérkeringés miatt??
2011. nov. 20. 02:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez a bajom:P


Lehet vérkeringési probléma is, de lehet stressztől is. Nem vagy nagyon stresszes? Én az vagyok, nálam állítólag azért van. Hiába van rajtam zokni, jég hideg a lábam!:D


Mit lehet tenni? Nekem azt mondták, hogy csökkenteni kell a stresszt:S Bár, nem tudom, hogyan, mert olyan dolog miatt vagyok stresszes, amin nem lehet sajnos változtatni:/ Ha vérkeringési probléma okozza, akkor azt hallottam, hogy pár percig engedj rá hideg, majd meleg, aztán megint hideg, megint meleg vizet, tehát váltogasd, ez serkenti a vérkeringést, de mindig a hideg vízzel zárd, tehát azt engedj rá, mielőtt végzel.

2011. nov. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vérkeringési probléma.

velem is mindig ez van, télen nyáron, még ha izzadok akkor is hideg a lábam és a kezem. még élek, remélem nem komoly.

2011. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha melegem van általában akkor a leghidegebbek :D
2011. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 21. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!