Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor kell az aranyeret műteni?

Mikor kell az aranyeret műteni?

Figyelt kérdés

Belsőaranyér, másfél hónapja nagyon durván begyulladt, rettenetesen fájt.

2x voltam vele orvosnál, előszőr krémet, kúpot, dimotecet írtak fel. Nem segített, visszamentem, és kaptam erősebb kúpot. Én kiegészítettem flector porral mert nem bírtam már. A fájdalom jelentősen enyhült, de azóta is van hogy szúr székelésnél, illetve azóta folyamatosan használom azt a kúpot, bellül érzem is az aranyeres csomót, amikor használom.

Papírra az van írva hogy II. Stádium


Nos, azon gondolkoztam hogy visszamegyek, csak hogy van értelme? Olvastam hogy ennél a stádiumnál még szóba jöhet a gyűrűzés. De nekem az jött le hogy inkább gyógyszereket írnak fel,mint sem esetleg legyűrűznék vagy valami.



2023. júl. 1. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A lézeres aranyér mûtét kiméletesebb mint a hagyomànyos. Kevesebb a munkàbòl valò kiesés is. Érdeklôdjél: +36 1 465 3100
2023. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az LHP eljàràs lehetôséget ad a màsodik és harmadfokù aranyérbetegség kezelésére sokkal kiméletesebben.
2023. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!