Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyeret minden esetben...

Az aranyeret minden esetben műteni kell?

Figyelt kérdés
Egy napja aranyerem van (külső) és fáj egy kicsit, de azért elviselhető. Olvastam, hogy vannak krémek és kúpok amik nagyon jók, de olyat is, hogy ezek sokszor nem hatnak.

2016. máj. 3. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálgasd a krémeket (Reparon pl nagyon jó), nekem megoldotta a problémát.
2016. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tiszta helyről szedjél útifüvet. Megmosod, az ereket össze zúzod, majd feltekerve tedd a korpásba. Ezt két hétig ismételd meg!
2016. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A krémek, és kúpok valóban jó tünetcsökkentők. De azt kell kideríteni, hogy mitől jött az aranyér. Ha hideg helyen ültél, a meghűléstől duzzadt meg, akkor érdemes kimelegíteni, valamint oda kell figyelni hogy a táplálékban ne legyen káliumsó.
2016. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A krémek csökkentik a tüneteket. A kúpok nem valók külső aranyérre. Nekem terhesség alatt volt, visszanyomható volt, aztán a szülés utáni 3. héten már cseresznyenagyságú volt és többé nem is ment vissza. A proktológus kiműtötte seperc alatt, szerintem megéri megcsináltatni. Gyakorlatilag alig jár fájdalommal, de sokkal jobb lesz egyből. De persze csak akkor, ha már nem elviselhető a fájdalom az aranyértől.


Amit még javaslok: napi 3-4 20 perces ülőfürdő (bemerüljön az altested alhasig) és utána egyből bőséges Reparon kenőcs. Nem tudom a nemed, de tangát ne hordj ezentúl.

2016. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha vérzik , akkor fordulj orvoshoz. Ha pedig nem akkor jöhet szóba az otthon kezelés.

1., kamillás ülőfürdő: gyulladáscsökkentő

2., az előző válaszoló jó nagy butaságot írt. Kúpot is nyugodtan lehet alkalmazni. Sőt!

3., kalcium-dobezilát hatóanyag tartalmú készítmények a legjobbak. a hajszálerek falára hat: csökkenti az áteresztőképességet, fokozza az érfal ellenállóképességét és normalizálja a fokozott ellenállást.

2016. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!