Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha kórházba befekszem akkor...

Ha kórházba befekszem akkor nekem kell vinni a szappant, wc-papírt és az ilyen mindennapi dolgokat?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell, csak ha ott bent szeretnél ilyeneket használni.
2023. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Így ahogyan mondod. A kaját is magadnak kell vinni, ha nem akarsz éhen halni. Én szülés utáni reggelen egy szelet csupasz kenyeret kaptam és egy főtt tojást...Szerintetek?
2023. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a gyógyszereidet is,ha gyógyulni akarsz.Kanalat,villát is,ha nem kutya módjára akarsz enni.
2023. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
bögre, vajazókés, kanál, villa, kiskanál, törcsi, szappan, wc papír és/vagy nedves törlőkendő nem árt, ha van - így hirtelen.
2023. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, Szegeden adnak mindent de nyílván nem a 3 rétegű wc papírt. Egyedül tusfürdő kell de ide bármit hozhatsz amire neked szükséged van.
2023. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam műtét miatt kórházban. Bár vittem, de volt vécépapír és folyékony szappan is. Bár előbbiből az a nagyon vékony nagy guriga. Én evőeszközt felejtettem el vinni, de az ápolónők rendesek voltak és adtak műanyag evőeszközöket. Ahol én voltam, ott a kaja sem volt rossz, volt ami kifejezetten ízlett is.
2023. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen muszàj bevinned, evôeszközt, szalvettàt, pipere cikkeket( szappant, desodort.
2023. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!