Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmehetek úgy a körzeti...

Elmehetek úgy a körzeti orvoshoz hogy nincs a városba bejelentett lakcímem és tartózkodási helyem?

Figyelt kérdés

Szegeden élek és itt van a munkahelyem, de nincs bejelentett tartózkodási helyem a lakcímem meg máshol van.


Fáj az éppen növő bölcsességfogam és lehet ki kell húzni mert nyomja a fogsorom.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ha elmegyek körzeti fogorvoshoz, akkor fogad-e és tud-e beutalót adni a szájsebészetre.



2023. júl. 1. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmehetsz de el fog küldeni mert nem láthat el....nekem is ez a bajom. A legjobb ha munkalkalmassági orvost megkérdezed mit tud tenni vagy bemész SBO-ra ahol már kötelesek téged ellátni és még az is lehetséges, hogy ők küldenek tovább.

Ha magán úton akarod elintézni AranyKlinikát tudom ajánlani nagyon precíz a szájsebész de van egy áruk, nekem 2 böcsesség fogamat komplikációk mellett 67 ezerért szedték ki. Komplikáció: ismert gyulladás miatt több érzéstelenítő kellett nem zsibbadtam el.

2023. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!