Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek az esetben ha az...

Mit tehetek az esetben ha az orvos rosszul szedte le az anyajegyemet?

Figyelt kérdés
Par hete leszedettem egy anyajegyemet magán ellátásban egy orvosnál. (Fizettem) és az anyajegyet nem sikerült egészben kiszednie. Benne maradt egy darab. Mik lennének a jogaim? Kiszedethetem vele ingyen az anyajegy többi részét? Visszakérhetem a pénzt? Vagy hogy zajlik egy ilyen?

2023. júl. 2. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza kell menned, és meg mutattni neki! Mond meg neki, hogy több baràtod is làtta és mondtàk jöjjek vissza.
2023. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, mert szakmailag egy bőrelváltozás eltávolításának megvan az a rizikója, hogy nem sikerül épben eltávolítani, ilyenkor új műtétre lehet szükség, ez benne kell legyen a beleegyezőben, amit aláírsz.
2023. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni a dokihoz, ha ebből késöbb bajod lesz fel tudod őt jelenteni ha kell. Eeszt felületen látszik az ellátás nyoma, ahol az orvos neve és az ellátásod is fel van tüntetve. Felhívod és megmondod, hogy valami nincs rendben nézze meg, ilyen esetben fizetned se kéne de biztosan fogsz.
2023. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kemény 40k t fizettem érte 😃

Most játszuk el mégegyszer amit már egyszer megcsinált?

2023. júl. 4. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mást nem tudsz tenni sajnos. Nekem anno 4x kellett, de velem előre közölték, hogy nagyon macerás lesz és nem biztos, hogy 1 műtét elég lesz.
2023. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!