Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam rákszűrèsen de...

Ma voltam rákszűrèsen de nagyon aggódom mi lesz az eredmény . 5 hét azt mondta a doki. Valóban ilyen hosszú idő mire eredmény lesz? Addig megőrülök.

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 14:31
 1/8 anonim válasza:
26%
En komoly dologban nem varnek a magyar egeszsegugyre. A volt kollegam baratnoje elobb belehalt a hasnyalmirigyrakba, minthogy a laboreredmenyt kozolni tudtak volna vele. Beavatkozast meg addig el sem kezdenek. Ha van penzed, akkor varnak a maganklinikak.
2023. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mégis milyen jellegű? Nő vagy vagy férfi? Rutinszűrés vagy panaszod volt? Lehetnél egy kicsit pontosabb.
2023. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nőgyógyászati rákszűrés, citológia. Ez a legtöbb magánorvosnál is ennyi sajnos. Pár éve magànellátásban a Medserv is 3-5 hétre validálta az eredményeket. Ez van, türelmesnek kell lenned sajnos.
2023. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kategóriát nem értem.

Gondolom, a méhnyakrák szűréséről van szó. SZTK-ba szoktam járni, és mindig hamarabb megérkezik az eredmény, mint amit a nődoki mond, ált. 2 héten belül. De sok mindentől függ, és nyilván nem tudjuk, hogy a te lakhelyeden mennyire leterheltek a laborok, akár most, akár általában stb.

2023. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qborka ***** válasza:

A hasnyálmirigy rák 2-max 3 hónap alatt elviszi az embert,ha magánba ment volna az illető sem lett volna sajnos sokkal tovább életben. 😥😥😥😥


Nekem max.4 hét szokott lenni a méhnyakrák szűrés eredménye.


Figyeld az eeszt-t es ne stresszelj,bármiről is van szó.

2023. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Semmit nem kérdett a doki most olvastam hogy előtte nem lehet szexelni sem. Előtte való nap voltunk együtt de nem élvezett el a párom ,csak pár percig tette be.. így mondjuk akkor sperma nem került be.
2023. júl. 4. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A spermának semmi jelentősége ebből a szempontból amúgy. A méhnyakból csíp le egy kis darabot és azt küldik tovább szövettanra. Én azt se hallottam, hogy szexelni sem lehet előtte egy napig. Pedig 3 évet voltam nőgyógyász mellett asszisztens. Szerintem válts orvost!
2023. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom az milyen hely, páromnak megvolt mindig 1-2 hét alatt.
2023. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!