Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Wpw szindróma miatt 2. abláció?

Wpw szindróma miatt 2. abláció?

Figyelt kérdés

Az első vmilyen JK abláció volt, masfel oraig fekudtem bent, nem sikerult sajna, ugyanis nem egy, hanem két vezető kötegem van, és a szív jobb oldalán, elvileg nehezen hozzáférhető helyen.

A 2. Ensite Map térképezős eljárás lesz.

Van valakinek tapasztalata erről?

Nagyon paráztam az elsőnél 0.25 os frontint kaptam, és fájt is ahogy a mellkhashoz ért a katéter.

Kérdeztem a dokit, hogy mobil EKG val elkapni egy ritmuszavart segitene-e beazonositani, hogy honnan indul az inger, de azt mondta nem segítene.


Azóta nem tudom, hogy a wpw miatt vagy csak pánik lenne, de ha kicsit is porgetem magam (sulyzo, kocogás) olyan kellemetlen érzés... vagy csak beképzelem fogalmam sincs...

Szeptemberre van új idopont :D



2023. júl. 21. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Szia! Engem is WPW vel abláltak. 3 éve, azóta minden rendben!!! :) Nem mindegy, hogy melyik centrumban végzik az ablációt, mert a tapasztalat sokat jelent WPW ablációja esetén. Ha gondolod, írj privát üzenetet. Drukkolok!
2023. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!