Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi kérdőívbe ezt beleírni?

Orvosi kérdőívbe ezt beleírni?

Figyelt kérdés

Most váltottam orvost és ki kell töltenem egy általános kérdőívet(betegségek, családi anamnézis, stb)

Van egy műtétek sor, ahova az eddigi műtéteimet kell beínri és azt hogy mikor volt.

Engem életemben 2x műtöttek, egyszer 4 évesen kivették az orrmandulám majd 10 évesen benőtt körömmel de azt nem is tudom hogy műtétnek lehet e nevezni.

Ezeket is be szokás írni ebbe vagy csak azt ami felnőtt korban volt? (mert akkor ugye semmit nem írok oda)

25N



2023. júl. 23. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mandulat beirnam, a kormot annyira nem tartom lenyegesnek.
2023. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezeket kitöltötték a volt házi orvosnál.
2023. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én azt beleírnám, hogy kivették az orrmandulád, ez lényeges lehet, de a benőtt körmöset szerintem felesleges, orvosi szempontból nem tűnik fontosnak.
2023. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi!

nekem elküldték és azt mondták kitöltve vigyem a lapot vissza.

2023. júl. 23. 21:50
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Beírhatod, de nem kell egy gyerekkori benőtt körmöt ráírni, nincs sok szerepe. A mandulaműtétet igen.
2023. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!