Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért teszik fel a véradó...

Miért teszik fel a véradó kérdőívben hogy 1 éven belül "kaptam e" tetoválást, füllyukasztást. Stb. Nem lövethetem ki a fülem ha szeretnék folyamatos véradó lenni?

Figyelt kérdés
1 évig nem adhatok vért ha kilövetem a fülem, vagy csináltatok tetoválást? pedig mindkettő tervbe van...
2015. márc. 21. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fél év a HIV lappangási ideje, ez ugye könnyebben elkapható füllyukasztásnál, tetoválásnál.

Ugyanúgy megkérdezik, hogy volt-e szexuális kapcsolatod védekezés nélkül illetve homoszexuális kapcsolaod, ugyanezen ok miatt.

2015. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ugyanúgy megkérdezik, hogy volt-e szexuális kapcsolatod védekezés nélkül"

Ezt így kérdezik meg:

Volt-e szexuális kapcsolatod védekezés nélkül idegen emberrel?

Ezen jót szoktam röhögni, mert az ember magával, csak bizonyos mértékben szokott kapcsolatot létesíteni. Itt a hangsúly az idegen emberen van.

De általában a legfontosabb dolgokra tesztelik a vért, HIV, HEPATITIS.

Ha kapsz tetkót, akkor általában felborul a vér normál szintje és hogy helyesen működjön, kell idő.Eddig nem akarnak vért venni.

2015. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!