Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichiátrián van "bírósági...

Pszichiátrián van "bírósági szemle"?

Figyelt kérdés

Édesanyám bekerült és mondta hogy bírósági szemle volt.

Létezik?

Nem teljesen van beszámítható állapotban, nővérrel, orvossal nem tudtam beszélni.


2023. júl. 26. 14:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9 a pszichológia mindig is zárt osztály volt vagyis a betegek nem járkálhatnak ki be engedély nélkül ha arra gondolsz


#10 nem, nem történt bűncselekmény

2023. aug. 15. 07:34
 12/16 anonim ***** válasza:

"a pszichológia mindig is zárt osztály volt vagyis a betegek nem járkálhatnak ki be engedély nélkül ha arra gondolsz"


A pszichológia sosem volt zárt osztály, mivel ilyen kórházi részleg nem létezik. Pszichiátria van, ahonnan bizony ki lehet járni, kivéve a zárt osztály részéről.

2023. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 Nem nagyon értem miről beszélsz.

Pszichológia egy van a kórházban.

Amit le is írtam hogy ott tartózkodott.

Ahonnan a betegek ÖNKÉNT nem járkálhatnak le.

Olyan az ajtó hogy a látogatóknak is szólni kell, ha mennék mert csak kulccsal nyílik.

Sok a beteg, ki ne sétáljanak.

A beteget is lemehetnek levegőzni, cigizni ha szólnak.

Mivel maguktól az ajtót nem tudják kinyitni.


Nincs külön pszichológiai meg "zárt osztály."

A pszichológia 1 osztály, ahol ilyen ajtók vannak.


A kérdésben írtam hogy pszichiátrián van amit pszichológiának is használnak, a papírjai így is szerepel,de szerintem a kérdés szempontjából nincs jelentősége.

2023. aug. 15. 07:59
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ellenőrzés volt az osztályon megfelel-e az ellátás a betegjogi szabályoknak?
2023. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Akkor megegyszer: nincs olyan, hogy pszichológiai osztály egy kórházban sem. Pszichiátria van. Annak pedig két része, a nyitott és q zárt osztály. A zárt osztály azt jelenti, hogy onnan beteg nem megy ki levegőn, meg cigizni és látogatót sem engednek be. Ott önmagunkra és a környezetre is veszélyes betegek vannak
2023. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14 Ezt szerettem volna én is kideriteni de elméletileg azért volt, hogy jogos e hogy ott van (gyógyszer váltás).

Nem értem mi ez a "jogos - e"

Évek óta ott kezelik, orvos küldte be.


#15 Nem, nem zárt osztályra került.

Nem azért volt a szemle.


Egyenként 1 van.

Nincs külön.

Van egy olyan kórterem aminek "megfigyelő" a neve aki ott tartózkodik nem mehet le.

2023. aug. 15. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!