Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Voltam svéd masszazson 2 hétig orvos felirasabol,és akkor is éreztem hogy erősen csinalja szóltam is a holgynek hogy kicsit óvatosabban csinalja,a 10 kezelés után először baloldali nyaki fájdalom volt észrevehető utána pedig már vall fájdalom is jelentkezett,ami reggel nagyon erősen tud fájni utána pedig gyógyszer hatására gyengül,elment vele orvoshoz irt fel nekem izomlazitot,ami egyáltalán nem segített,utána pedig már injekcióra is jártam,úgysem segített semmit csak max egy pár órára,éjszaka a fájdalom miatt elég keveset alszok,neurológiára októberben tudtak volna csak fogadni, eddig semmilyen gyógyszer nem segített ezen a problémán,röntgenen is voltam vele hát de az se sokat mondott hogy mi lehet a problémám! Szerintetek mi lehet a probléma,vagy mit tudnék vele csinálni,mert már elég zavaró hogy 2 hete csak romlik a helyzet?

2023. júl. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak az a lényege, hogy szét húzgálja az izületeket. Fájni is fog, de ha regenerálódik (ami akár több hónap is lehet) akkor sokkal jobban fogod magad érezni.
2023. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Neurológia. Nem tudsz várni októberig, azonnal kell, sürgős. Nem tudsz aludni miatta. Orvosi ellátásra van szükséged. Ha a sürgősségin kell ülnöd 8 órát, de végül ellátnak, akkor az is megéri. Ha magánorvosnál kell hagynod a fél vagyonod, de végül ellát, az is megéri. Ne várd meg, amíg elviselhetetlenné válnak a panaszaid!
2023. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.valaszolo


Voltam a sürgősségin semmit nem csináltak vele

2023. júl. 28. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Magánorvos.
2023. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 28. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Szívesen. Jobbulást! Addig meg érdemes lehet megpróbálni másik oldalon feküdni, másik matracot próbálni, megfigyelni hogy jobb-e bármitől, mivel mutat összefüggést stb.
2023. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!