Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mell eltávolító műtét...

A mell eltávolító műtét olcsóbb, ha valakinek van papírja arról, hogy transznemű?

Figyelt kérdés
Vagy anélkül meg se csinálják?

2023. aug. 9. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha rákos vagy, akkor meg ingyenes. 🤷‍♀️
2023. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Papír? Ez olyan mint a kocsinál a forgalmi?
2023. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Thunderfairy ***** válasza:
83%
Uramisten.
2023. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Namármost én nem vagyok ebben szakértő, de a legjobb tudomásom szerint a papír nem avégett kell, hogy olcsóbb legyen hanem amiatt, hogy a nemátalakítás (pl. hormonok felírása) egyáltalán elkezdődjön. Ez így eléggé infantilis kérdés ám, mert ha tényleg transznemű vagy és komolyan szeretnéd a műtéteket, már rég orvosnál kéne ülnöd hogy elindulj ezen az úton.
2023. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdés teljesen korrekt és egyértelmű. Aki nem tudja rá a választ, nem kötelező ide kommenteket írni.
2023. aug. 9. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű, persze. Voltál már pszichiáter szakorvosnál?
2023. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, de csak TB alapon depresszió miatt. Ilyen irányú vizsgálódást ők nem végeznek, szakvéleményt sem állítanak ki. Ezt konkrét helyeken lehet kérni, sok pénzért. De ha úgysincs pénzem "többre", akkor azért se fogok fizetni, hogy valaki hivatalosan leírja, amit én is tudok, mióta élek.
2023. aug. 9. 20:14
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez komoly, csak pénzért kapsz szakvéleményt? Ez nevetséges. Nem ellened szól, a rendszer ellen. Akármennyi leszavazást is kapok, én tanultam genderideológiát tehát nem azért jöttem hogy a károdra ízléstelen poénokat írjak mint a gyakori 99%a.
2023. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már az is kész csoda ebben az országban, hogy egyáltalán állíthatnak ki erről szakvéleményt...
2023. aug. 9. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit utána jártam és a Tb 10%ot áll, de azt is csak szakvéleménnyel. Amit ugye rohadt nehéz megszerezni. Nagyon sajnálom kérdező, remélem az élet úgy hozza hogy el tudsz költözni más országba. Itthon ez sajnos szerintem kb. lehetetlen míg pl. Amerikában még hobbiból is elmehet már lassan valaki, ha épp olyan kedve van.
2023. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!