Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az igaz , hogy aki a kórházba...

Az igaz , hogy aki a kórházba kerül súlyos sérüléssekkel egy öngyilkossági kísérlet után, sokkal rosszabbul látják el és bánnak vele?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem igaz, aki ilyet mond hazudik.
2023. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem igaz
2023. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem arra is nagy ívből tesznek, aki nem úgy kerül oda.

De öngyilkosokat szerintem alapból pszichiátriai részlegre viszik (állapottól függően), ahol meg aztán annyira szabad a vásár, hogy csoda, hogy nem tört még ki parasztlázadás az országban.

2023. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Az öngyilkosokat mindig a pszichiátriára szállítják és ott próbálják visszahozni az életbe. Igenis szakszerű ellátást kapnak és nem írják le őket. A pszichiátriáról sokaknak csak az elmebetegek jutnak eszükbe, de az öngyilkosokat nem teszik közéjük.

Én 5 évig dolgoztam öngyilkosokkal és igenis van visszaút. Megkapják a maximális szakmai segítséget. Aki mást állít bizony hazudik.

2023. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

4: Há hogyne :DDD


"Megkapják a maximális szakmai segítséget. Aki mást állít bizony hazudik."


Ilyeneket a tipikus fideszes élősködő hazudozók állítanak. Mindenki más felfogja, hogy nincs jogállamiság, de még érdemi szociális segítség sincs az emberek számára ma magyarországon.

2023. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én átmentem ezen, ha tudni szeretnél valamit, kérdezz!


Én az intenzív osztályról kerültem egy zárt osztályi pszichiátriára. Az intenzíven is minden segítséget és szakszerű ellátást megkaptam, soha nem szemétkedett velem senki! Sőt, az intenzív terápiás pszichológushoz azóta is járok!

A pszichiátrián sem voltak velem szemetek, akkor úgy éreztem de k*rvára szükséges volt minden. Nem akartam akkor felépülni, kimenni a többiekhez enni, nyilván KEDVESEN próbálkoztak. Volt egy két összezörrenésem a kezelőorvosommal hogy miért nem engednek már ki, de ez sem az ő hibájuk volt. A szakvélemény egyértelműen kimondta, hogy veszélyes vagyok magamra! Ha valami kellett, felírták a lázlapra, ha nem tudták akkor pedig pótolták mással. A családot látogatási idő után, karácsonyi műsor közben is beengedték. Stb.

Igaz, nagyon szerették osztogatni az antidepresszánsokat, de amint lehetett, itthon letettem.

2023. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

A 6-os válaszoló írásából kiindulva azért az le kell szögezni, hogy akik a magyarországi pszichiátriai és/vagy kórházi állapotok ellen vannak, mert hozzátartozóként vagy kezeltként tapasztaltak negatívakat, azoknak nem elsősorban azzal van bajuk, hogy a még ott lévő emberek teszik a dolgukat.


Nem. Pont, hogy abból van elegük, hogy nem teszik, vagy szakszerűtlenül/emberhez nem méltó módon teszik azt, amit betűről betűre előír a törvény, többet nem, kevesebbet meg azért csak ritkán engednek meg maguknak. Bár ez utóbbi a létszámhiány miatt talán mostanra egyre gyakoribb.


Senki ne mossa össze a nemzetközi szinten szakszerűnek elkönyvelt segítség elleni nyilatkozatokat azzal, hogy mások a magyarországon tapasztalható nem megfelelő ellátás ellen emelnek hangot (ami sok formában megnyilvánulhat).

2023. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!