Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rendben van az, hogy bőrgyógyá...

Rendben van az, hogy bőrgyógyászatra csak novemberre tudnak időpontot adni... De nem most, hanem legkorábban augusztus 21- én?

Figyelt kérdés

Az alsó hangon is 80 nap....

Vagyis ha fontos az életed fizess magánszférában

Ja meg persze ha futja is rá

Így kell felszámolni a közegészségügy et


2023. aug. 11. 14:48
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Saccoljátok meg, hogy akut bőrgyógyászati panasz esetén a páciensek hány százaléka tud várni 80 napot (?)
2023. aug. 11. 14:59
 2/31 A kérdező kommentje:
Győr megyei jogú város
2023. aug. 11. 15:00
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha akut a probléma, akkor elvileg fogadniuk kell azonnal, max a rendelési időt kell kivárni. Legalábbis nálunk így van. Az éves anyajegyszűrésre èn idén már magánba mentem, mert egyszerűen nem tudtam időpontot foglalni, pedig a sztk-s orvos mondta, hogy évente meg kell nèzetni egy bizonyos anyajegyem.
2023. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ez van majdnem minden szakrendeléssel amióta bevezették az időpont foglalást és akkor még nem beszéltünk arról, hogy amikor már ott van az időpontod, akkor meg szólnak, hogy a doki akkor mégsem rendel, kapsz újat.
2023. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
De miért hagyjuk hogy lerombolják az egészségügyet?
2023. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Bp-en én is időt pocsékoltam a bőrgyógyászatra egy anyajegy miatt ahol elküldtek a sebészetre levételre. A sebész mondta, hogy felesleges volt a bőrgyógyira mennem, mert ezt a sebészeten távolítják el és ők is elküldik szövettanra. A sebészetre nem kell időpont, de aki akar kérhet és egy héten belül időpontra is tud menni.
2023. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

Ez kellett nektek, megszavaztátok...


Mindenki tudta, hogy ez lesz. 5 évvel ezelőtt is voltak már problémák, de az egészségügy az az ágazat, ahol látványosan évről évre romló tendencia van.


Pedig a Covid volt a legjobb mérce, hogy nálunk haltak meg Európában a legtöbben. Pedig nem voltak lazább szabályok mint bárhol máshol, ugyanúgy volt kijárási tilalom, meg maszkhordás. Ez a sz.r egészségügy következménye volt.


De mint mondtam, ez kellett az embereknek. Hát itt van. Lesz ez majd még rosszabb is, szóval efelől senkinek ne legyenek kétségei.


3 hónappal ezelőtt egy 38 éves faszi azt kérdezte tőlem, hogy én örülnék-e ha most is 300 forintot kellene fizetni az orvosnál, mint a Gyurcsány idejében.... Na kérem szépen, ezért ilyen az egészségügy, mert ilyen buta, ostoba, szatyorban élő emberek élnek Magyarországon...


Ezért élek Ausztriában és soha a büdös életben nem fogok többet Magyarországon élni. Mert én nem fogom más böszmeségének az eredményét meginni. Pancsikoljon benne az, akinek ez kellett.

2023. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem akarsz itt élni, akkor ne is okoskodj és ne itt oszd a nemlétező eszedet. Maradj ahol vagy, vissza ne gyere.
2023. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Csak az az összes probléma hogy el nem tudom eldönteni arról az anya jegyről, hogy le kell e vetetni... Mondjuk nekem nem tetszik de nem értek hozzá.

Feleslegesen viszont nem metszetném magamat.

Voltam már korábban hasonló ügyben maszek bőrgyógyásznál.. akkor az nem volt levetetni való (persze ha már ott voltam leégette).

Ez a mostani máshogy néz ki kicsi... Lefényképeztem

2023. aug. 11. 15:47
 10/31 A kérdező kommentje:

Szuper makró val... Hát nem tetszik egy cseppet se

Nem tűnik homogénnek az állaga

Viszont tényleg az van hogy lehet hogy elfér az ott ahol van

Ha nem kell nem vágatom magam...

Más téma de idevág: attól hogy valaki most Ausztriában él mert itt megtapasztalta a magyarok istenét.... Miért ne mondhatnál a véleményét A tapasztalatait (?)

2023. aug. 11. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!